قیمت لوله پلیکا و لوله پلیمری سفید ساختمان

در مجموعه برساد صنعت، خدمات مربوط به لوله های پلیکا و لوله های سفید آبرسانی ساختمان در اصل به صورت پخش از کارخانه انجام می شود، اما در طول سالها متوجه شده ایم که بسیاری از سازندگان که از نقشه های فنی اولیه و برنامه ریزی اولیه مناسبی توسط لوله کش و مسئول تاسیسات خود بهره نمی گیرند، در اصل این پروژه بر اساس محاسبات سر انگشتی خرید می کنند و یا به هر دلیل دیگری ممکن است بر روی خرید هایی که از برساد صنعت داشته اند، مقداری بار اضافه بیاورند، در این موارد پیشنهاداتی را به مشتریان عزیزمان داریم.

خرید و فروش بار اضافه لوله پلیکا و سفید ساختمان به صورت پیشنهادی

مسلما اگر لوله و اتصالاتی که به پروژه شما ارسال کرده ایم و یا از واحد های همکار دیگر در سطح شهر خرید کرده اید دچار مشکل شده باشند، می توانیم با شرایط ویژه به گونه ای که هیچ ضرری متوجه مجموعه شما نشود این اضافه بار را با توجه به شرایط سلامت خریداری کنیم. نیازی نیست که بار اضافه لوله های شما در سلامت کامل باشد و حتی اگر دچار شکستگی یا بریدگی هم باشند باز هم می توانید آنها را به عنوان ضایعات برای خرد کردن در محصولات مورد نیاز صنعتی با درجه کیفی پایین تر آسیاب کرد و مورد استفاده قرار داد. توجه کنید که در مورد مواد اولیه پلیمری که در ساخت این لوله های مورد استفاده قرار می گیرند آن دسته که رنگ سفید دارند در اصل لوله هایی با مواد درجه یک و بدون ناخالصی هستند، و دسته ای از لوله ها و اتصالاتی که طوسی رنگ هستند و درجه کیفی متفاوتی دارند را می توان لوله ها و اتصالات با مواد مختلط در نظر گرفت. هر چقدر که میزان ناخالصی در یک محصول کمتر باشد، طول عمر و کیفیت آن نیز بالاتر خواهد بود.

به عنوان مثال لوله هایی که در برند کاسپین پلیمر آبراهان عرضه می شوند با مواد درجه یک و بدون هیچ ناخالصی تولید می گردند، این مواد کاملا سفید رنگ هستند و همین مورد باعث می شود اختلاف کیفیتی بسیار بالایی نسبت به سایر لوله های پلیکا در بازار در آنها مشاهده کنید. اما در مورد لوله های نوا پلیمر که رنگ طوسی تیره ای دارند در اصل مواد درجه دو و با کمی ناخالصی در آنها یافت می شود که در اصل تفاوت قیمت بین این دو گروه علاوه بر این به میزان ضخامت و گوشت لوله هم هست، اما این مطلب بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری نهایی محصول دارد.

لوله سفید پلاستیکی پلیمری مخصوص آبرسانی ساختمان

لوله های سفید که برای آبرسانی تولید می شوند اما داستان متفاوتی دارند، لوله های پلیکا به عنوان یک محصول در خروجی و به عنوان فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند، اما لوله های سفید پلاستیکی و ساختمانی برای ورودی آب ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و بنابراین داشتن یک لوله آب با مواد درجه یک و نو مطلبی است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. این لوله ها به خودی خود از مواد درجه یک و نو ساخته می شوند و در اصل به عنوان پلیمر های گرانولی بدون ضایعات و با کیفیت از خروجی خطوط تولید پتروشیمی های معتبر داخل کشور، خریداری شده اند.

لوله های پلاستیکی ساختمان برای آب در اصل باید به عنوان لوله پلیمری یا لوله PP یا به فارسی لوله پ.پ نامگذاری شوند، اما متاسفانه در بازار به شکل های مختلفی این لوله ها را صدا می کنند، بهتر است در زمان خرید از لفظ اصلی بازار استفاده کنید که فروشنده نیز متوجه دقت شما در مورد استعلام و خرید مورد نظرتان باشد.

برخی نام های مشهور در بین تولید کنندگان لوله های پلیکا

برخی نام های مشهور در بین تولید کنندگان لوله های سفید آبرسانی ساختمان

دیدگاه بگذارید